Спадкоємець європейського престолу підкорив подіум: фото

Принц дебютував як модель
Королівська сім’я Данії здивувалася вчинком свого родича. Так, принц Микола, який вирішив податися в моделі, нещодавно став героєм модного показу Burberry в рамках Тижня моди в Лондоні.

Відомо, що 18-річний принц Микола, який також носить титул принца Данського і графа Монпеза, є старшим онуком королеви Маргрете і займає сьоме місце в черзі престолонаслідування. 17 лютого на модному показі бренду Burberry він дебютував як модель. Важливе для нього подія сталася лише через чотири дні після смерті його дідуся – принца Хенріка, який помер 13 лютого на 84-му році життя.

"Ми з батьком Миколи, принцом Іоакимом, підтримали сина в цьому починанні. Показ готувався задовго до трагічних подій, і ми разом прийняли рішення про те, щоб Микола не відмовлявся від участі. Він виконав усі зобов’язання у зв’язку з кончиною принца Хенріка, переміщаючись між країнами", – йдеться в заяві матері Миколи, графині Фредериксборгской Олександри, з якої принц Йоаким розлучився в 2004 році, після чого одружився з принцесою Марі.

Юний принц Микола не має фінансової підтримки корони, землі і титули, а також не виконує офіційних обов’язків принца.

"Він не повинен бути залученими ні до чого. Життя Миколи повинна цілком слідувати його планом. Я хочу по-своєму допомогти йому і намагаюся надихати", – пояснив батько Миколи, принц Іоаким.

Принц Микола з родиною

Незважаючи на те, що показ Burberry відбувся майже місяць тому, участь принца в ньому підтвердилася тільки зараз. Стане він і далі розвиватися в fashion-індустрії, представники датської королівської родини поки що не повідомляють.

Як повідомляв портал "Знай.uа" днями десятирічний хлопчик із Запоріжжя отримав у відповідь лист від королеви Британії Єлизавети II. Офіційна відповідь за дорученням Єлизавети II підготувала її фрейлін Дженніфер Гордон-Леннок. Про це пише Politeka. При цьому в посланні монарша особа подякувала маленького українця за інтерес до англійської культури. Слід зазначити, що лист надруковано на королівській папері кольору слонової кістки з гербом Букінгемського палацу.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/spadkoyemec-yevropejskogo-prestolu-pidkoryv-podium-foto”