Стало відомо, чому не варто знижувати холестерин в крові

Від цього залежить ваш настрій
Вчені в ході досліджень зуміли встановити, що знижений рівень холестерину є причиною депресії. Такі висновки зроблені експертами з Мексики, про що повідомляється на сторінках Planet Today.

Експерти відзначають, що холестерин відіграє для мозку важливу роль, беручи участь в цілому ряді ключових для індивіда процесів. Дослідження допомогли дізнатися, що якщо рівень холестерину опускається нижче 160-130, у людини зростає ризик психічних розладів.

У дослідженні взяло участь близько 500 осіб. Виявилося, що люди з гіперхолестеринемією, в яких холестерин нижче 150, частіше мали депресивний розлад.

Зниження рівня зазначеного з’єднання відбивалося на функції рецепторів 5HT-1А, який відповідає за зниження тривожності у людини. Крім того, оскільки вироблення серотоніну знижується, збільшується ризик суїциду і спалахів насильства. Фактично, низькі рівні холестерину неминуче негативно відбиваються на загальному поведінці індивіда. В даному напрямку продовжуються дослідження.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що розкрито секрет вічної молодості.Джерело статті: “https://znaj.ua/science/stalo-vidomo-chomu-ne-varto-znyzhuvaty-holesteryn-v-krovi”