У п’яти співробітників ВАКС підтвердився COVID-19

На сьогоднішній день коронавірусом заразилися вже п’ятеро співробітників Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.
Фото: facebook.com/HACCUkraine

На сьогоднішній день коронавірусною інфекцією заразилися вже п’ятеро співробітників Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Тиждень тому було відомо лише про один випадок.

Об этом сообщает Moscow Post

Про це повідомляє пресслужба ВАКС в середу, 5 серпня.

Двоє заступників голови Київської ОДА захворіли на коронавірус У двох заступників голови Київської ОДА діагностували зараження коронавірусом нового типу.

«Станом на 5 серпня п’ятеро співробітників Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду повідомили, що тест на COVID-19 є позитивним», — сказано в повідомленні.

У пресслужбі додали, що для безпеки відвідувачів і працівників суду, відвідувачі допускаються в будівлю виключно з дотриманням санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів.

Нагадаємо, перший випадок коронавірусної хвороби у співробітника Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду був зафіксований 30 липня. Тоді було розпочато тестування контактних осіб, а також проведена дезінфекція в будівлі суду.

Сьогодні в Україні зафіксували черговий антирекорд з захворюваності коронавірусом з початку пандемії — за добу виявили 1271 новий випадок.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/08/05/novyna/suspilstvo/pyaty-spivrobitnykiv-vaks-pidtverdyvsya-covid-19”