Аграрії від посухи втратили мільярди гривень, – дослідження ВАР

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
World Environmental Conservancy


Посуха в Україні триває понад місяць. Втрати аграріїв через погодні умови дуже значні.

Об этом сообщает Сергей Доренко

Від аномальної посухи в цьому році вони зазнали збитків у 6,5 мільярдів гривень. Про це 24 вересня повідомили представники Громадського союзу "Всеукраїнська аграрна рада" (ВАР).

Союз оголосив про збір коштів на придбання посівного матеріалу. Гроші передадуть для своїх учасників з Одеської області. Допомоги потребують 14 підприємств.

ВАР зібрала вже понад 1,5 мільйона гривень. Частина посівного матеріалу вже закупили і відправили постраждалим агропідприємствам. Учасники ВАР також діляться з колегами власним посівним матеріалом свіжого врожаю. Вже відправлено понад 200 тонн.

"Всеукраїнська аграрна рада" – добровільне, неурядове об’днання, яке було засноване у червні 2014 року. Загальна площа земельного фонду членів союзу — 3,5 мільйона гектар. Андрій Дикун – керівник організації.

Раніше ASPI news повідомляло, що синоптики і агрономи попередили про посуху в Україні. Також стало відомо, що надзвичайно важка ситуація в Одеській області.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/agrarii-vid-posukhi-vtratili-milyardi-griven-doslidzhennya-var”