Українцям повідомили про героїчну смерть воїна, якого шукали тиждень Избранное

16.04.2018 10:36
shadow
8 квітня, на Великдень, 50-річний "Май" виявив групу супротивника

Нещодавно окупанти передали українській стороні тіло одного з бійців ВСУ – ним виявився Володимир Майборода. Про це повідомляє Politeka.

8 квітня, на Великдень, 50-річний "Май" (як його називали інші бійці) виявив групу супротивника з 4-5 чоловік. Група намагалася обійти українські позиції. Тоді Майборода наказав двом своїм побратимам розділитися і напасти на ворога з двох сторін, в одну з яких він відправився сам, без помічників.

Підопічним Володимира вдалося ліквідувати двох проросійських найманців, але у Мая була інша доля: він підірвався на міні і від отриманих поранень помер. Володимир був командиром взводу 24-ї окремої механізованої бригади.

Колеги загиблого командира говорять про нього, як про людину відчайдушному, який виконував найскладніші і небезпечні завдання. "Орел", Авдіївська ПромКом, "Бутівка" – ось неповний список небезпечний позицій, які охороняли Май і його взвод.

У той день, 8 квітня, Майборода не повернувся до бійців. Його шукали і сподівалися знайти живим, покладаючись на милість вищих сил, проте марно.

13 квітня противник опублікував повідомлення, в якому позначав, що бойовики знайшли тіло українця в степу, недалеко від своїх позицій.

За даними окупантів, Майборода підірвався на протипіхотній міні, і навіть закривавлений і в травмами зумів відповзти від місця вибуху, щоб не бути знайденим противниками. Однак, Володимира не знайшли і свої. Майборода показав себе відважним, сильним і досвідченим воїном.

Після кількох днів переговорів українцям вдалося отримати тіло командира. Після проведення судмедекспертизи Майбороду поховають в Україні, дату і час буде повідомлено пізніше.
У командира залишилися дружина і дочка, і їм, як ніколи, зараз потрібна підтримка.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", відома українська група Kozak System взяла участь у створенні гімну 10 окремої гірничо-штурмової бригади. Музиканти записали пісню під назвою "Подай зброю", слова і музику до якої написав командир взводу 10 ОГШБр Гліб Бабич (позивний "Ледар").


Джерело статті: “https://znaj.ua/society/ukraynskye-soobshyly-o-geroycheskoj-smerty-voyna-kotorogo-yskaly-nedelyu”

Оставить комментарий