Ліга Європи: “Атлетіко” у меншості і без тренера увозить очки з Лондона Избранное

Ліга Європи: “Атлетіко” у меншості і без тренера увозить очки з Лондона
28.04.2018 20:48
shadow

В четвер, 26 квітня, на стадіонах Англії та Франції відбулися перші півфінальні змагання Ліги Європи.

Мадридський «Атлетико» на лондонському стадіоні «Емірейтс» відзначив 115-річчя з моменту заснування клубу, а тренер “канонірів” Арсен Венгер відмітив останню домашню єврокубкову гру як наставника “Арсеналу”.

Мадридці вже на 10-й хвилині … залишилися в меншості: хорватський захисник Врсалько отримав дві жовті картки. Більше того, через три хвилини рефері Клеман Турєпен відправив на трибуни та головний тренер «Атлетіко» Дієго Симеоне.

Першими відкрили рахунок лондонці – на 61-й хвилині француз Лякасет точним ударом головою відправив м’яч в сітку воріт дворазового переможця Ліги Європи – 1: 0. Але останнє слово в матчі було також за французом: на 82-й хвилині Грізманн, скориставшись помилкою “канонірів”, приніс “Атлетіко” нічию – 1: 1.

В іншому півфінальному поєдинку на стадіоні «Велодром», який почався з хвилини мовчання про померлого з життя 70-річному французькому тренера Анрі Мішеля, зустрічалися команди з однієї групи Ліги Європи: на першому етапі австрійці зіграли внічию в гостях – 0:0 і перемогли удома – 1: 0.

Проте на цей раз «Марселю» в присутності на трибунах більше 62 тисяч уболівальників вдалося здолати «Зальцбург».

Ліга Європи. ½ фіналу. перші матчі:

«Арсенал» (Лондон, Англія) – «Атлетіко» (Мадрид, Іспанія) – 1: 1 (Ляказетт, 61 – Грізманн, 82)

«Марсель» (Франція) – «Зальцбург» (Австрія) – 2: 0 (Флоріан Товен, 15, Нжіе, 63).

Півфінальні матчі будуть зіграні 3 травня, а вирішальний поєдинок Ліги Європи пройде 16 травня в Ліоні.