Соратник Порошенка задекларував покупку вартістю у половину річної зарплати

Соратник Порошенка задекларував покупку вартістю у половину річної зарплати
Народний депутат із БПП Максим Єфімов придбав брендову сумку Mark Cross, вартістю 114 тисяч 363 гривень, пише Експрес-онлайн.
Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на сайті НАЗК.
Народний депутат – любитель брендових речей. Зокрема, він задекларував 8 годинників. У власності його дружини -- дві соболеві шуби Nijole та Rindi, шуба з рисі Nello Santi, шуба з шиншили De Nicola, жилети з шиншили та норки Diamond Furs та Fendi, три норкові шуби Rindi. Також дружина нардепа володіє трьома сумками Tardini, має 19 ювелірних брендових виробів.
Минулоріч нардеп отримав 229 тисяч 860 заробітної плати. Найбільше заробив на відчуженні цінних паперів та корпоративних прав – 4 мільярди 424 мільйони 121 тисяч 398 гривень. Крім того, Максим Єфімов отримав винагороду за результатами роботи науково-технічної ради у розмірі 1 мільйон 440 тисяч гривень. Готівкою нардеп зберігає 180 мільйонів гривень та 4 мільйони 820 тисяч доларів. Їздить на Lexus GX 470, має гідроскутер Bombardier.
Максим Єфімов володіє двома житловими будинками в селі Біленьке, що у Донецькій області, квартирами в Києві та у США. Так, американська квартира площею 279,3 квадратних метра коштує 11 мільйонів 110 тисяч гривень. Його дружині належить будинок у селі Нові Петрівці (Вишгородський район,Київська область) площею 722,8 квадратних метра, а також будинок у Донецьку та селі Діброва, що на Донеччині. Серед об"єктів незавершеного будівництва нардеп задекларував квартиру в США площею 117 квадратних метрів.
Нагадаймо, що до парламенту Максим Єфімов потрапив, перемігши в мажоритарному окрузі в Краматорську, що на Донеччині. До депутатства був генеральним директором ВАТ "Енергомашспецсталь" і членом Партії регіонів, з якої вийшов 2 серпня 2014 року.
Уже будучи нардепом, він став єдиним із БПП, хто підписався під поданням депутатів від "Опозиційного блоку" до Конституційного Суду щодо визнання неконституційним закону про декомунізацію.
Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram
Богдан КУФРИК

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/17/294985-soratnyk-poroshenka-zadeklaruvav-pokupku-vartistyu-polovynu-richnoyi-zarplaty”